Artemis Pet Food Polska

Artemis wśród gwiazd - Maciej Zegan

Tym razem Artemis zawitał do gwiazd boksu. Jest nią znany bokser wagi lekkiej, dwukrotny Mistrz Polski Juniorów oraz pięciokrotny Mistrz Polski Seniorów - Maciej Zegan. W 2003 roku stoczył walkę o tytuł Mistrza Świata WBO z Arturem Grigorianem. Walka zakończyła się kontrowersyjnym werdyktem przyznającym zwycięstwo bokserowi z Armenii. W 2004 roku Maciej Zegan został Mistrzem Świata Federacji WBF w wadze lekkiej. W 2010 został Mistrzem Europy Federacji WBO. Maciej Zegan po mistrzowsku dba też o swojego Mike'a podając mu Artemis Small Breed Adult, jedną z 10 najlepszych karm dla psów na świecie według Dog Food Scoop.

prev next

Artemis wśród gwiazd - Ewa Gawryluk

Pani Ewa Gawryluk - aktorka i reżyserka oraz jej ulubieńcy i amatorzy karmy Artemis Feline Formula.

prev next

To już za nami...


XXIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych we Wrocławiu

26-27.09 wraz z karmą Artemis pojawiliśmy się we Wrocławiu na wystawie. Atmosfera była bardzo sympatyczna.

prev next

VII & VII Międzynarodowa Wystawa Kotów w Skierniewicach

W dniach 9-10 maja 2015 r. odbyła się VII &VIII Międzynarodowa Wystawa Kotów. Wystawę zorganizował Supreme Cat Club Stowarzyszenie Hodowców Kotów. Wystawa odbyła się w hali OSiR 2 w Skierniewicach przy ul. Pomologicznej 8 Jesteśmy dumni, że byliśmy jednym ze sponsorów tej widowiskowej i emocjonującej wystawy. Dziękujemy organizatorom za miłe i bezproblemowe przyjęcie, odwiedzającym za życzliwość i zainteresowanie naszymi produktami oraz zapraszamy na fotorelację:).

prev next

II Wystawa Dogów Niemieckich 1 maj 2015 Łódź

W dni majowe pojawiliśmy się na krajowej wystawie dogów niemieckich, dobermanów, pinczerów krótkowłosych oraz pudli w Łodzi. Zapraszamy na fotorelację!

prev next

W dniach 14-15 marca uczestniczyliśmy w Lubelskiej Wystawie Zoologicznej ZooPark. Zaprezentowaliśmy tam produkty Artemis Pet Food Company, USA, których jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami na Polskę. Chcielibyśmy podziękować odwiedzającym nasze stoisko, organizatorom za miłe przyjęcie oraz zaprosić na fotorelację z targów.

Serdecznie zapraszamy!


prev next
  • Artemis na ZOOPARK 2015
    Artemis na ZOOPARK 2015